Inloggen

Bij ONS Onderwijsbureau maken we gebruik van verschillende software pakketten en kunt u op meerdere plekken inloggen. Hieronder ziet u de diverse applicatie en kunt u doorklikken naar de inlogpagina. Let op! Sommige pakketten maken gebruik van een eigen inlogpagina per klant.

AFAS Software

Bij AFAS logt u in om de administratie in Profit te beheren of om uw eigen medewerkersportal InSite te openen. Hier vindt u onder andere uw loonstrook & jaaropgaves en kunt u mutaties doorgeven.

Spendcloud

In de Spend Cloud van ProActive beheert u de financiƫle processen omtrent factuurverwerking, kas-, bank- & pasboeken en contractbeheer.

Inloggen doet u in uw klantspecifieke omgeving. Via onderstaande link kunt u de omgeving opvragen.

Qlikview

Voor de meest actuele rapportages logt u in op het TIG platform. Hier ziet u verschillende rapportages in Qlikview en kunt u zelf filteren op de gewenste criteria.

Klantenportaal

Het klantenportaal van ONS geeft u de mogelijkheid facturen en overeenkomsten in te zien, vindt u belangrijke nieuwsberichten, kunt u collega’s toegang verschaffen tot OutSite, uw contactpersonen binnen ONS inzien, incidenten insturen en het digitaal ondertekenen van diverse documenten.